TOEFL

Dünya çapında 150’den fazla ülkede 11.000’den fazla üniversite ve kurum tarafından kabul edilen TOEFL sınavı, eğitim, çalışma ve göçmenlik için dünyanın önde gelen İngilizce yeterlilik sınavlarından biridir.

Niche Language Academy'de,

TOEFL eğitimleri, öğrencilerin talepleri doğrultusunda birebir ve grup dersleri şeklinde, online veya yüz yüze olarak sağlanır.

Öğrenci genel İngilizce seviye tespit sınavının yanı sıra akademik becerilerinin de ölçüldüğü bir değerlendirmeye tabi tutulur.

Seviyesine göre güçlü ve zayıf yönleri belirlenen öğrenci gerekli seviyedeki TOEFL eğitimine alınarak kendisine özgü bir çalışma program hazırlanır ve ders dışı etütlerle bu çalışma programı takviye edilir.

TOEFL eğitiminde sınav için gerekli kelime ve yapı yüklemesi yapılırken; öğrenciler aynı zamanda sınavın her bölümünden çeşitli soru tipleri ile ilgili olarak detaylı bir programa tabi tutulur ve bol pratik yapmaları sağlanır.

Öğrenci, eğitim süresince aralıklarla yapılan özgün TOEFL denemeleriyle gelişimini takip eder ve gerçek sınavında alacağı potansiyel skorla ilgili fikir sahibi olur.

Eğitim, sınav uzmanı akademisyenler tarafından hazırlanmış sistematik ve geçerliliği kanıtlanmış bir program doğrultusunda sürdürülür.

BİZE ULAŞIN!

Sizin İçin
Buradayız

Online eğitimlerden kurumsal İngilizceye, uluslararası akademik sınavlardan yurtdışı eğitime kadar birçok konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.