Hazırlık Okulu

Niche Language Academy

NLA (Niche Language Academy) Hazırlık Okulu,

üniversitelerin hazırlık programlarına göre daha uygun ve daha kapsamlı bir hazırlık sunan ve bitiminde TOEFL, IELTS, PTE gibi akademik sınavlarda başarı elde ederek öğrencilerin hazırlıkta zaman ve para kaybetmesini engellemeyi hedefler.

Tamamen üniversite akademisyenleri kontrolünde hazırlanmış modüler sisteme göre dizayn edilmiş hazırlık okulu programında bütün kurlar birbirlerini destekleyici şekilde olup, akademik sınavlar için gerekli bütün akademik beceriler yoğun pratik ile NLA Hazırlık Okulu programında,

Öğrenciler genel İngilizce seviye tespit sınavına alınarak gerekli seviyedeki kursa alınırlar.

 

Seviyelerine göre kursa alınan öğrenciler A1 ve A2 eğitimlerini okuma ve dinleme becerileri ile desteklenmiş genel İngilizce eğitimi üzerinden alırlar ve akademik modüle hazırlanırlar.

 

B1 ve B2 eğitimlerini kapsayan akademik modülde öğrenciler okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin temel alındığı hazırlık kitaplarıyla uluslararası sınavlara (TOEFL, IELTS, PTE) her yönüyle hazırlanarak, sınıf dışı ekstra denemelerle de kendi seviyelerinin ne durumda olduğunu görürler.

 

Sunulan eğitimler sadece hazırlık okullarında sorun yaşayan öğrencilere değil, aynı zamanda üniversiteye girmeden önce hazırlık problemini çözmek isteyen ya da nitelikli bir hazırlık okulu almak isteyen yetişkinlere de hitap etmektedir.

 

4 (A1-A2 ya da B1-B2) ve 8 (A1-A2-B1-B2) aylık programlar olarak planlamakta ve uygulanmaktadırlar.

BİZE ULAŞIN!

Sizin İçin
Buradayız

Online eğitimlerden kurumsal İngilizceye, uluslararası akademik sınavlardan yurtdışı eğitime kadar birçok konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.