PTE

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır.

Niche Language Academy'de

PTE eğitimleri, öğrencilerin talepleri doğrultusunda birebir ve grup dersleri şeklinde, online veya yüz yüze olarak sağlanır.

Öğrenci genel İngilizce seviye tespit sınavının yanı sıra akademik becerilerinin de ölçüldüğü bir değerlendirmeye tabi tutulur.

Seviyesine göre güçlü ve zayıf yönleri belirlenen öğrenci gerekli seviyedeki PTE eğitimine alınarak kendisine özgü bir çalışma program hazırlanır ve ders dışı etütlerle bu çalışma programı takviye edilir.

PTE eğitiminde sınav için gerekli kelime ve yapı yüklemesi yapılırken; öğrenciler aynı zamanda sınavın her bölümünden çeşitli soru tipleri ile ilgili olarak detaylı bir programa tabi tutulur ve bol pratik yapmaları sağlanır.

Öğrenci, eğitim süresince aralıklarla yapılan özgün PTE denemeleriyle gelişimini takip eder ve gerçek sınavında alacağı potansiyel skorla ilgili fikir sahibi olur.

Eğitim, sınav uzmanı akademisyenler tarafından hazırlanmış sistematik ve geçerliliği kanıtlanmış bir program doğrultusunda sürdürülür.

BİZE ULAŞIN!

Sizin İçin
Buradayız

Online eğitimlerden kurumsal İngilizceye, uluslararası akademik sınavlardan yurtdışı eğitime kadar birçok konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.