SAT

SAT (Scholastic Aptitude Test), içeriği Reading Test (Paragraf Okuma), Writing and Language Test (Dil Bilgisi), Mathematics Test (Matematik) ve seçmeli olarak SAT Essay (Kompozisyon) olmak üzere temel olarak dört bölümden oluşan ve Amerika içinde 4000’den fazla kolej ve üniversitede, dünya genelinde ise 85’ten fazla ülkede kabul gören uluslararası bir sınavdır.

Niche Language Academy'de

SAT eğitimleri, öğrencilerin talepleri doğrultusunda birebir ve grup dersleri şeklinde, online veya yüz yüze olarak sağlanır.

Öğrenci genel İngilizce seviye tespit sınavının yanı sıra akademik becerilerinin de ölçüldüğü bir değerlendirmeye tabi tutulur.

Seviyesine göre güçlü ve zayıf yönleri belirlenen öğrenci gerekli seviyedeki SAT eğitimine alınarak kendisine özgü bir çalışma program hazırlanır ve ders dışı etütlerle bu çalışma programı takviye edilir.

SAT eğitiminde sınav için gerekli kelime ve yapı yüklemesi yapılırken; öğrenciler aynı zamanda sınavın her bölümünden çeşitli soru tipleri ile ilgili olarak detaylı bir programa tabi tutulur ve bol pratik yapmaları sağlanır.

Öğrenci, eğitim süresince aralıklarla yapılan özgün SAT denemeleriyle gelişimini takip eder ve gerçek sınavında alacağı potansiyel skorla ilgili fikir sahibi olur.

Eğitim, sınav uzmanı akademisyenler tarafından hazırlanmış sistematik ve geçerliliği kanıtlanmış bir program doğrultusunda sürdürülür.

BİZE ULAŞIN!

Sizin İçin
Buradayız

Online eğitimlerden kurumsal İngilizceye, uluslararası akademik sınavlardan yurtdışı eğitime kadar birçok konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.