IELTS

Eğitimlerine yurtdışında devam etmek ve İngilizce dilinin kullanıldığı ülkelerde üniversite eğitimi almak isteyenler için zorunlu bir yabancı dil aşaması olan International English Language Testing System (IELTS), ABD ve Birleşik Krallık başta olmak üzere pek çok ülkede kabul edilen bir yabancı dil tespit sınavıdır.

 

Üniversitelerin yanı sıra göçmenlik büroları ve profesyonel kurumlar tarafından da istenen bu sınav, dünya çapında 10 bini aşkın kurum ve kuruluş tarafından kabul edilir.

Niche Language Academy'de

IELTS eğitimleri, öğrencilerin talepleri doğrultusunda birebir ve grup dersleri şeklinde, online veya yüz yüze olarak sağlanır.

Öğrenci genel İngilizce seviye tespit sınavının yanı sıra akademik becerilerinin de ölçüldüğü bir değerlendirmeye tabi tutulur.

Seviyesine göre güçlü ve zayıf yönleri belirlenen öğrenci gerekli seviyedeki IELTS eğitimine alınarak kendisine özgü bir çalışma program hazırlanır ve ders dışı etütlerle bu çalışma programı takviye edilir.

IELTS eğitiminde sınav için gerekli kelime ve yapı yüklemesi yapılırken; öğrenciler aynı zamanda sınavın her bölümünden çeşitli soru tipleri ile ilgili olarak detaylı bir programa tabi tutulur ve bol pratik yapmaları sağlanır.

Öğrenci, eğitim süresince aralıklarla yapılan özgün IELTS denemeleriyle gelişimini takip eder ve gerçek sınavında alacağı potansiyel skorla ilgili fikir sahibi olur.

Eğitim, sınav uzmanı akademisyenler tarafından hazırlanmış sistematik ve geçerliliği kanıtlanmış bir program doğrultusunda sürdürülür.

BİZE ULAŞIN!

Sizin İçin
Buradayız

Online eğitimlerden kurumsal İngilizceye, uluslararası akademik sınavlardan yurtdışı eğitime kadar birçok konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.